KURUMSAL

Firmamız Hakkında

Egenin en ünlü tatil beldelerinden biri olan,deniz,güneş ve tarihin bir araya geldiği Didim beldesi merkezli bir inşaat şirketiyiz.


Prestij İnşaat 1998 yılında villa inşaatları yapan bir aile şirketi olarak kurulmuştur.2000 li yıllarda hem Türk hem de yabancılardan Didim bölgesinde emlak talebi ciddi bir artış göstermiş ve Didim gerek yazlık amaçlı gerekse yatırım amaçlı gayrımenkul alanların en gözde beldelerinden biri olarak öne çıkmıştır.

Prestij İnşaat olarak bu talebe, ürettiğimiz kaliteli tatil siteleriyle cevap verdik ve her geçen gün büyüyerek Didim bölgesinin en büyük ve güvenilir inşaat şirketlerinden biri olduk.

İnşaa ettiğimiz sitelerde ev sahiplerimize satış sonrası ve kiralama alanlarında da hizmet vermekteyiz.

Günümüze kadar 1000 den fazla konut inşaa ettik ve sattık.Müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmet sayesinde satışlarımızın büyük çoğunluğu mevcut müşterilerimizin referanslarıyla gerçekleşmektedir.

Aradığınız ev sürekli yaşamak,yazlık ya da sadece yatırım amaçlı olabilir.Daire,dubleks ve villardan oluşan Didim ve Akbük’ün farklı lokasyonlarındaki projelerimizle,hem bütçenize hem de ihtiyaç ve zevklerinize uygun konutu Prestij İnşaat’ta bulabileceksiniz.

Yatırımınızın karşılığını en yüksek düzeyde alabilmeniz adına,projelerimizin arsalarını gelecekte en çok primi yapacak lokasyonlarda seçiyoruz.

İşimize başladığımız ilk günden itibaren değişmeyen 2 değerimiz var: Güven ve Dürüstlük. Bu değerlerden yola çıkarak müşterilerimize hep daha kaliteli ve daha konforlu yaşam alanları sunmak için çalışıyoruz. Sizleri Didim ofisimizde ağırlamaktan büyük onur duyarız.

Saygılarımızla....

 

 

Firmamız Hakkında